SLOVAK    ENGLISH

Projekty na klíč a odborné poradenství při výstavbě skleníků a fóliovníků

 

poradenstvo 01

Firma HTT, s.r.o. poskytuje expertní poradenství při výstavbě skleníků od prvního návrhu až po konečnou instalaci. Na základě víceletých zkušeností s navrhováním, projektováním a výstavbou skleníků Vám zpracujeme prvotní návrh, podrobnou kalkulaci, jako i konečný projekt na výstavbu skleníků pro pěstování různých plodin ( rajřata, okurky, saláty a pod. ). Dále budeme dohlížet na realizaci celého projektu výstavby skleníku. Tento proces je náročný a zkušený projektový manažer umí dosáhnout toho, aby s projekt realizoval bez zbytečných opoždění nebo navyšování nákladů. Tuto službu Vám poskytuje naše firma, která spolupracuje s renomovanými dodavateli v oblasti konstrukcí skleníků a nejnovějších technologií dodávaných do skleníků.

poradenstvo 03

Jaké služby poskytujeme?

  • •    Návrh skleníku a prvotní kalkulaci
    •    Konečný technický projekt skleníku
    •    Zabezpečení realizace celého projektu od zemních prací až po spuštění  provozu  skleníku

Proč pávě my?

  • •    Zkušenosti s projektováním a realizací výstavby skleníků ( 30 ha skleníků)
    •    Osobní přístup a odborné poradenství přímo na místě
    •    Spolupráce s významnými dodavateli technologií pro skleníky zaručuje inovativní řešení  vytvořené přímo na míru pro Vás
 

Naši partneri:

partneri 01

Alcomij - vyvíjí a vyrábí špičková řešení pro zahradnictví – ocelové skleníkové konstrukce a inteligentní hliníkové skleníkové střešní, stěnové a vytápěcí systémy, květinové vozíky a pojízdné lavice.
http://www.alcomij.nl/

 

partneri

Priva - vytváří systémy na řízení klimatu pro růst rostlin. Udává směr ve vývoji a výrobě technologií na optimalizaci podmínek prostředí a řízení procesů. Nabízí řešení od zahradnictví až po automatizaci budov s jedinečnou kombinací softvéru, hardvéru a služeb.
https://www.priva.com/au

 

partneri 01

Anima Trading & Consultancy je společnost schopná dodávat projekty, instalace a produkty pro zahradnická odvětví.
http://www.anima-trading.nl/

 

partneri 01

Prosperující společnost působící na trhu se 17-letou zkušeností v montáži skleníků. Nabídka služeb:
•    Instalace skleníkových konstrukcí
•    Zasklívání střech a stěn
•    Výstavba hal
•    Odtok děšťové vody ze zařízení (drenáž )
•    Instalace rychlostních dveří

http://szklarnie-holenderskie.pl/

 

partneri 01

Společnost Cultilene -  působí ve více jak 50 zemích a dodává nejlepší řešení, pokud jde o substráty a skleníkové sklo. Společnost Cultilene se zavázala k udržitelné výrobě potravin. Pouze tehdy, když ekonomicky využijeme dostupné zdroje, budeme schopní dodávat potravu lidem na celém světě. Cílem je nabízet řešení na maximální produkci potravin s maximální kvalitou, s co nejmenším množstvím vody a energie.

https://cultilene.com/

 

partneri 01

FormFlex -  je absolutně globálním  specialistou ve vývoji a výrobě pěstitelských kapkových systémů??? a byl jedním z prvních dodavatelů, kteří vyrábějí přímo na místě pěstitelské stojany, pěstitelské systémy a žlaby. Více než 20 roků poskytuje společnost FormFlex komplexní škálu žlabů pro různé druhy plodin. V úzké spolupráci s pěstiteli a dodavateli neustále vyvíjí nová řešení.

http://www.metazet.com/

 

partneri 01

Genap je specialista v oblasti fóliových konstrukcí a fóliových aplikací pro zahradnická a zemědělská odvětví a infrastukturní projekty. Vlastní fóliové konstrukce jsou vyráběné v Holandsku v s-Heerenbergu, kde má i vlasní laboratorní, výzkumné a vývojové oddělení.

http://www.genap.nl/en/

 

partneri 01

Bogaerts  se specializuje na komplexní logistická a sběrová řešení pro dnešní profesionální skleníkový průmysl.  Stal s jednou z popředních společností ve vývoji a výrobě strojů a příslušenství pro průmyslové pěstování ve sklenících na mezinárodním trhu. Bogaerts je díky inovacím jednou z nejvlivnějších společností. Cílem je zjednodušit práci v zahradnictví, vyvíjet udržitelná řešení a nacházet inteligentní řešení pro automatizaci podnikání,  snížit výrobní náklady a vytvořit pozitivní ekonomické prostředí.

http://www.bogaertsgl.com/

 

partneri 01

Firma MATYLA -  působí na trhu od roku 1994. Partnerům poskytuje pomoc v rámci přípravy a realizace investic, taktéž i dodávek materiálů a zařízení. Díky připravenosti, dostatečnému technologickému, pracovnímu a profesionálnímu zázemí může poskytovat realizaci mnohých projektů na různých místech v Polsku i v zahraničí.

http://www.matyla.pl/?id

 

partneri 01

ALWECO představuje hladce probíhající projekty, dodržování termínů a vždy má na lince specialistu, pokud máte dotazy týkající se instalace stínovky. Zajišťuje, aby byl ve skleníku nainstalován nejlepší možný systém clony. Návrh, montáž, renovace - mají řešení pro jakoukoli stavbu, kdekoli na světě. Alweco systémy jsou spolehlivé a samozřejmě je k nim poskytován také o servis a údržba.

https://www.alweco.nl/en/

 

Copyright (c) HTT s.r.o. 2017-2021. All rights reserved.